Гарантія

Гарантійні зобов'язання

Гарантійне обслуговування кондиціонерів залежить від таких факторів, як:

- вид продукції
- політика виробника виробу
Залежно від цих факторів термін гарантії варіюється від 2 місяців і більше. Документом, яким підтверджується гарантійне зобов'язання є гарантійний талон.
Термін гарантійного обслуговування настає в момент передачі товару покупцю (або третій особі покупця, що представляє) і передачі грошей продавцю (переказу на картку, оплати на розрахунковий рахунок тощо)
Для того щоб уникнути непорозумінь, покупець відповідно до законодавства повинен переконатися в його цілісності, справності, наявності повної комплектації. Перелік комплектації, що надається, можна знайти в посібнику користувача.

Всі вантажі, що відправляються транспортними компаніями, наша фірма страхує від випадків пошкодження. Тому під час отримання товару покупець зобов'язаний разом із представником транспортної компанії перевірити товар на наявність пошкодження вантажу та цілісність упаковки. Якщо товар був пошкоджений у процесі перевезення пред'являється претензія і складається акт на відшкодування збитків.


Повернення та обмін товару

Товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки відповідно до «Закону України про захист прав споживачів», якщо він відповідає наступним умовам:

1. Збережена цілісність упаковки та комплектація.
2. Немає слідів явної експлуатації (потертостей, подряпин, сколів, втручання в роботу пристрою тощо)
3. Наявність заводського маркування, ярликів та лейб.

У разі якщо ви хочете повернути товар або зробити обмін через несправність, ви повинні прикріпити до такого товару висновок авторизованого виробником даного виробу сервісного центру, де має бути вказана причина несправності, і якщо до несправності не призвела причина неправильної експлуатації виробу повернення або обмін буде зроблено.
Повернення виробу здійснюється за наявності паспорта та документа, що підтверджує купівлю даного товару. Гроші повертаються в день повернення товару або протягом 7 робочих днів.

У таких випадках обслуговування кондиціонера за гарантією не надається.

1. Неправильно заповнений гарантійний талон.
2. Серійний номер виробу не збігається або не внесений до талону гарантії, відсутній на корпусі виробу, пошкоджений, змінений або його неможливо встановити.
3. Здійснено несанкціоноване втручання у програмне забезпечення, що спричинило непоправні порушення в роботі виробу.
4. Товар не було розкрито, про що свідчить пошкодження гарантійних заводських пломб і наклейок без відповідних позначок у гарантійному аркуші.
5. Товар має механічні пошкодження (подряпини, потертості), вироблені внаслідок неправильного використання.
6. Продукція вийшла з ладу через порушення правил експлуатації, які докладно описані у посібнику користувача.
7. Ушкодження приладу, що сталися внаслідок форс-мажорних обставин.