Теплові насоси Gree

Теплові насоси Gree – новий погляд на опалення та гаряче водопостачання

Хочете заощадити на споживання електроенергії, але при цьому не позбавити себе звичного комфорту? Зверніть увагу на розробки, які дозволяють по-новому подивитись звичні речі. Однією з таких розробок у побутовій техніці є  теплові насоси Gree. Це унікальне обладнання, яке не витрачає електроенергії на нагрівання повітря. Він працює за типом кондиціонера, тільки переносить тепле повітря до кімнати, яку потрібно обігріти.

Такий принцип роботи дозволяє суттєво економити електроенергію. Порівняно з традиційними системами опалення, витрати на обігрів приватного будинку зменшуються вчетверо, а офіси та комерційні будинки можна обігріти дешевше в два з половиною рази.

Тепловий насос Gree – это одно из самых эффективных оборудований, способное круглый год поддерживать в помещение необходимую температуру. Его вполне можно использовать, как главную составляющую отопительной системы здания. Кроме того, аппарат используется для нагрева воды для бытового пользования.

Переваги теплового насосу Gree

Теплові насоси «повітря-вода» - це обладнання, яке немає аналогів. Виходить, що придбавши один апарат, Ви отримуєте відразу три побутові прилади. Одним елементом можна вирішити проблему з кондиціюванням приміщення, обігрівом будівлі та нагріванням води. Додатковою перевагою використання теплового насоса є утилізація тепла, особливо актуальна для кухонь, виробничих пекарень та інших приміщень із екстремальними температурними умовами.

Система продумана до дрібниць, цілий рік у приміщенні буде підтримуватись необхідна температура. До того ж, насос можна підключити до фенкойлів. різної потужності, бакам води, теплим підлогам, сонячним батареям, ще більше збільшивши ефективність.

Переваги обладнання:

·         Зручне керування можна задати необхідні параметри в залежності від пори року і навіть часу доби. Можна налаштувати систему так, що після повернення мешканців будинку після роботи температура повітря буде максимально комфортною.

·         Якісні комплектуючі, останні розробки у цій сфері. DC-інвертор нового покоління забезпечує точне дотримання зазначених параметрів, ефективність та економію.

·         Устаткування виконане з нержавіючої сталі, не деформується, стійке до корозії.

·         Режим дезінфекції для нагрівання води, висока температура нагрівання дозволяє знищити бактерії та шкідливі мікроорганізми, що у воді.

·         Спеціальна конструкція захищає прилад від обмерзання.

Особливості монтажу насосу

Зовнішній блок необхідно закріпити на спеціальній конструкції, для цього виготовляється опорна рама, яка призначена саме для насоса. Фахівці наполегливо не рекомендують вішати прилад на стіну або встановлювати на ґрунт, адже таким чином можна пошкодити ґрунт та будівельні матеріали.

Встановлений блок підключається до гідромодуля, труби якого підходять до системи теплої підлоги, гарячого водопостачання і т.д. Для підключення використовують спеціальні магістралі із фреону. Якщо встановлено режим роботи холод, гідромодуль з'єднується з фанкойлом. Щоб обладнання якісно та безперебійно виконувало свої функції, установку краще довірити фахівцю.