Теплові насоси Lessar

Теплові насоси Lessar  - справжня чеська якість

Теплові насоси Lessar на європейському ринку з 2003 року, і за цей, досить тривалий період, обладнання чеського виробництва стало одним з найбільш затребуваних серед пропозицій для опалення та кондиціювання приміщень. Головне завдання бренду Lessar - створення комфортних умов клієнтам за допомогою якісного кліматичного обладнання.

На сьогоднішній день кліматичне обладнання Lessar виробляється в 8 країнах світу. Виробнича потужність дозволяє забезпечувати європейський ринок та його потреби повною мірою.

Асортимент теплових насосів Lessar представлений акумуляторними баками, гідравлічними модулями, інвенторними зовнішніми блоками і комплектами для підключення сонячної батареї.

Чим хороші теплові насос Lessar?

·         Можливість зовнішньої та внутрішньої установки

·         Сертифікація обладнання відповідно до європейських норм якості

·         Можливість підключення деяких моделей до сонячної батареї для збільшення енергоефективності обладнання

Теплові насоси є безпечними у використанні, оскільки робота не ґрунтується на спалюванні палива, а отже, немає шкідливих викидів в атмосферу.

Один із найпопулярніших рішень – інвенторні блоки, які можна встановлювати зовні: дах, гараж, сусідня територія тощо.  Більш проста установка буде при виборі гідравлічних модулів, які встановлюються всередині приміщення. Такі блоки представлені в інтернет-магазині Aeron comfort, і Ви можете вибрати відповідний варіант.

Робота гідравлічних блоків заснована на подачі нагрітої води на теплу підлогу або радіатор.  Мінімальний та вигідний комплект для обігріву житлового приміщення – гідравлічний модуль та зовнішній блок. В асортименті представлені гідравлічні модулі з різним ступенем продуктивності. Зробити свій вибір Ви можете самостійно або звернувшись за консультацією до фахівців інтернет-магазину Aeron comfort. Устаткування працює з мінімальним шумом, тому воно чудово підходить для встановлення у житлових приміщеннях.

Грамотний монтаж теплового насоса – запорука його справної роботи багато років. Найкраще не експериментувати, а довірити установку фахівцям, які не припустяться помилок.  Більше інформації про теплові насоси Lessar Ви можете дізнатися у консультантів по телефону.