Теплові насоси ZUBADAN Inverter

Купити теплові насоси Zubadan Inverter за найкращими цінами в Києві

 

Сьогодні багато хто шукає гідних альтернатив традиційним способам опалення свого житла. Пов'язано це з тим, що в основному люди використовують газ та електрику, а у світлі подорожчання комунальних послуг і те, й інше спричинить чималі витрати, особливо, якщо приватний будинок складається не з одного, а з кількох поверхів і має чималу площу. Досить значну кількість людей вже оцінили всі принади такого виду опалення житла і користуються ним, а ось деякі навіть не знають, що ж це таке.

 

Сьогодні чималим попитом серед населення користується тепловий насос Zubadan, покупка якого є цілком доступною і жителям України. Це автономна опалювальна система, яка характеризується легкістю свого монтажу, а також екологічною безпекою, що вкрай важливо для багатьох сімей, особливо для тих, які мають дітей та піклуються про стан навколишнього середовища. Даний пристрій для обігріву використовує такі природні компоненти, як повітря та воду. Якщо стисло пояснити принцип його дії,  то в резервуарі з низьким тиском тепло з повітря «вилучається», а з високим тиском та температурою – віддається у вигляді конденсату холодоагенту. Таким чином, виходить віддача тепла від холодного джерела до носія, що нагрітий.

 

Тепловий насос Mitsubishi Zubadan – це відмінний варіант, щоб обігріти приміщення в холодну пору року, а в теплу – охолодити, адже він може працювати ще й як кондиціонер. Його можна використовувати навіть за дуже низьких температур зовнішнього повітря,   тобто взимку, а раніше теплові насоси «похвалитися» такою «опцією» не могли. Це стало доступним завдяки інноваційному рішенню, яке змінило конструкцію насоса. Так, коли температура на вулиці стає низькою і її тепла не вистачає для належного нагріву, лінія інжекції додає в компресор необхідну кількість холодоагенту. Таким чином приміщення отримує оптимальну кількість тепла.

 

Вирішивши придбати Zubadan Inverter, ви робите грамотний вибір, який виправдовує себе, про який жодного разу не пошкодуєте. Придбати Zubadan, ціна якого повністю виправдовує себе у плані ергономіки та якості виробу, ви можете у компанії «Aeron-comfort». Наші вироби – це оригінали фірм-виробників, на які поширюється гарантія. Купуючи тут тепловий насос, ви забезпечите свій будинок чудовою системою опалення, економічною та довговічною.