Код продукту: 87714

Dimplex Prism 74 LED wf

44'280 грн.
шт. Придбати Купити швидко

   Камин Dimplex Prism 74 LED - новая модель 2017 года от всемирно известного производителя электрокаминов Dimplex. Панорамная модель настенного камина оснащена современной системой Optiflame LED, которая увеличила реалистичность эффекта пламени, подчеркнула его глубину и детализацию.

   Имитация процесса горения настолько живо, что владельца не покидает ощущение того, что пламя может обжечь. Особо впечатляет визуальный эффект изменения цвета камней в процессе горения. Данная технология запатентирована компанией, в мире нет ни одного аналога со схожим эффектом, в этом камин Dimplex Prism 74 LED действительно уникален.
   Купить камин Dimplex Prism 74 LED будет интересно людям, трепетно относящимся к элементам детализации интерьера, желающим создать в нем особую атмосферу.
   Кроме эстетики, представленная модель несет и сугубо практическое назначение. С его помощью можно отапливать пространство, создавая визуальный эффект домашнего очага.

   Использовать камин можно в домашнем интерьере, а также в качестве практичного декора ресторана, холла гостиницы и даже офиса.
   Инженеры компании потрудились над экономичностью новой модели. Потребление электроэнергии камином не намного выше традиционных комнатных обогревателей.
   Купить камин Dimplex Prism 74 LED в Киеве, Вы можете в интернет-магазине Aeron Comfort. Мы давно сотрудничаем с ирландской компанией, в числе первых представляя новики фирмы. Именно поэтому, наша цена камина Dimplex Prism 74 LED одна из самых демократичных и конкурентных.

Характеристики
Бренд: Dimplex

Доставка по Києву та Київській області:

У нашому магазині доставка будь-якого товару по м. Києву здійснюється із занесенням у квартиру (приміщення) за наявності робочого ліфта та становить 50 гривень.

По Київській області складає 50 гривень + 8 грн./1 км. від контрольного пункту чи риси міста.

Графік доставки товару з понеділка по суботу з 9:00 до 21:00, вихідна неділя.

У разі гострої необхідності отримати товар у вихідний день, наша служба доставки готова доставити товар і в неділю (товар має бути замовлений заздалегідь і доставка повинна бути погоджена з менеджером у робочий час.)

Доставка габаритного товару обумовлюється окремо із менеджером при замовленні товару.

Кур'єр доставить замовлення за вказаною адресою у вибраний вами інтервал часу. Після підтвердження замовлення кур'єр додатково зв'яжеться з вами та попередить про виїзд за адресою доставки (орієнтовно за 1 годину).

Доставка по Україні:

1) ІнТайм             www.intime.ua

2) Нова Пошта   www.novaposhta.ua

3) Делівері        www.delivery-auto.com

Доставка по Україні здійснюється за повною або частковою передоплатою на карту привату банку, за бажанням клієнта.

 

Оплата при отриманні на складі компанії перевізника з частковою передоплатою (Покладений платіж). Покупець оплачує будь-яким із попередніх способів 10% загальної вартості замовлення. (Ця сума буде вирахована із загальної суми за остаточної оплати).

 

При отриманні посилки покупець оплачує:

- пересилання товару та зворотне пересилання грошей (за тарифами компанії перевізника);

- Вартість замовлення за вирахуванням внесеної раніше передоплати. У разі відмови від отримання посилки (незалежно від причини відмови) передплата не повертається та витрачається Продавцем на оплату послуг компанії перевізника.


Всі замовлення, оформлені на нашому сайті інтернет-магазину до 12:00, надсилаються в день замовлення. Замовлення доставляються протягом 1-3 днів залежно від регіону, до якого надсилається товар. Документи, що підтверджують факт купівлі товару, надсилаються разом із товаром.